Ekin Koleji - İzmir -
EN  |  TR 
KAMPÜSLERİMİZ


Beslenme Hizmetleri


 Beslenme Hizmetleri
 Ulaşım Hizmetleri
 Sağlık Hizmetleri
 Güvenlik Hizmetleri
 Yemekhane 

Ekin Koleji olarak beslenmede ana ilkemiz; öğrencilerimizin yeterli ve dengeli beslenmesini sağlamak, beslenme konusunda bilinçlenmelerine yardımcı olmak , beslenme ve yemek yemeyle ilgili iyi alışkanlıklar kazandırmaktır.

Kahvaltı ve öğle yemeklerimiz; kaliteli malzemelerle temizlik ve sağlıklı beslenme ilkelerine uygun olarak profesyonel mutfak ekibimiz tarafından, okulumuzun mutfağında hazırlanır. Yemekhane ve kantine seçilen malzemelerin hijyenine ve alınan gereçlerin tümünün markalı olmasına özen gösterilir.Tüm malzemeler alımından sunulma aşamasına kadar her kademede sağlık birimi ve yemekhane sorumlu yöneticisi tarafından denetlenir. Yemek mönülerimiz hazırlanırken çocukların ihtiyacı olan yağ, karbonhidrat, protein miktarları göz önüne alınır.Ayrıca mönümüz diyetisyen desteği alınarak sağlık birimi ve aşçılarımız tarafından çeşitlilik, uyum ve günlük kalori hesabı yapılarak oluşturulur. Ana sınıfı, 1, 2, 3, 4. sınıflarımızda; yaş gelişim özellikleri ve çalışan anne-baba durumu göz önünde bulundurularak destek amaçlı kahvaltı verilir. Öğrencilerimiz; sabah kahvaltılarını, öğle yemeğini ve ikindi kahvaltılarını öğretmenleriyle yaparlar. Ana sınıfımızda ikindi kahvaltısı da verilmektedir.

 Kafeterya

Okul kantini, öğrenci ihtiyaçlarına cevap verecek kaliteli ürün çeşitleri ile hizmet vermektedir. Kafeteryamızda hijyene özen gösterilmektedir.Kafeterya ve mutfak çalışanlarına her ay düzenli olarak portör muayenesi yaptırılır.İlgili sağlık kurumundan aldıkları belgeler onaylattırılır ve denetim sırasında ilgililere sunulur.        
SEYREK KAMPÜS

İnönü mah. 9 Eylül cd.
No: 124 Seyrek / Menemen

Tel: 444 35 76

Fax: 0232 844 74 84
e-Posta: info@ekin.k12.tr
ATAŞEHİR KAMPÜS

Ataşehir Mahallesi
8019/21 Sokak No:37
Çiğli - İZMİR

Tel: 444 35 76

Fax: 0232 329 10 78
e-Posta: info@ekin.k12.tr
KISA YOLLAR

Neden Ekin?
Temel İlkelerimiz
Öğretim Modeli
Kampüste Yaşam
Kulüplerimiz
Sosyal Sorumluluklar
BİZİ TAKİP EDİN